Rimmel Stay Glossy Oh My Lipgloss lesk na rty 330 Snog 6,5 ml

TOP 50 v kategorii Lesky na rty

Rimmel Stay Glossy Oh My Lipgloss lesk na rty 330 Snog 6,5 ml

Oslnivý lesk na rty Rimmel London Stay Glossy Oh My Lipgloss. Oslnivý lesk Rimmel London Stay Glossy Oh My Lipgloss dodává rtům krásnou barvu až po dobu 6 hodin. Složení je...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 528 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 041 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 602 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 097 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 662 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč87 % • 280 731 recenzíDalší informace

6.5 ml
30 g

Spokojenost

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Kvalitní a pečující, rtěnky nemohu používat (alergické reakce), příjemná konzistence.

příjemný na rtech, jemný odstín

Třpytivé
Objem
6.5 ml
30 g

Oslnivý lesk na rty Rimmel London Stay Glossy Oh My Lipgloss.

Oslnivý lesk Rimmel London Stay Glossy Oh My Lipgloss dodává rtům krásnou barvu až po dobu 6 hodin. Složení je obohaceno o argnový olej, který rty vyživuje a hydratuje. Nelepkavé složení se snadno nanáší a zanechává na rtech příjemný pocit. Dodejte svým rtům krásnou barvu s oslnivým leskem .Účinky:

• dodá rtům oslnivý lesk
  • hydratuje a vyživuje rty
  • nelepkavé složení

Aktivní látky:

• vitamín E
  • arganový olej

Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Spokojenost

příjemný na rtech, jemný odstín

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

• velmi se mi líbí odstín
    • lesk je příjemný i na rtech
    • dobrá výdrž

objednávám opakovaně, jsem spokojená, doporučuji