Rimmel London Oh My Gloss! Lip Gloss lesk na rty 800 Crystal Clear 6,5 ml

TOP 35 v kategorii Lesky na rty

Rimmel London Oh My Gloss! Lip Gloss lesk na rty 800 Crystal Clear 6,5 ml

Oslnivý lesk na rty Rimmel London Oh My Gloss!. Oslnivý lesk Rimmel London Oh My Gloss! dodává rtům krásnou barvu až po dobu 6 hodin. Složení je obohaceno o argnový olej,...
Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka15 Kč98 % • 10 059 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč97 % • 26 583 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 663 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 403 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 747 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč86 % • 281 044 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Třpytivé
Objem
6.5 ml

Oslnivý lesk na rty Rimmel London Oh My Gloss!.

Oslnivý lesk Rimmel London Oh My Gloss! dodává rtům krásnou barvu až po dobu 6 hodin. Složení je obohaceno o argnový olej, který rty vyživuje a hydratuje. Nelepkavé složení se snadno nanáší a zanechává na rtech příjemný pocit. Dodejte svým rtům krásnou barvu s oslnivým leskem.

Účinky: · dodá rtům oslnivý lesk · hydratuje a vyživuje rty · nelepkavé složení

Aktivní látky: · vitamín E · arganový olej

Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

• Jsem s ním spokojená.

• Doporučuji.